Kategoriler
İnstagram İnstagram Takipçi Satın Al

Instagram Takipçi Satın Alma Nasıl Çalışır?

Instagram takipçi satın alma sistemi nasıl çalışır?

Takipçiler için gerçek iş ortağı bulunduğunda, çabucak takipçileri sipariş etmeye devam edebilirsiniz. İstediğiniz paketi alışveriş sepetine yerleştirin, fatura bilgilerinizi girin, ödeme sistemini seçin ve siparişi onaylayın. Daha sonra sipariş detaylarınızı ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız. Ve işte bu! Sipariş artık sağlayıcı tarafından denetim edilir ve girilir. Ve kısa bir mühlet sonra, uzun vakittir beklenen büyüme nihayet başlıyor! Fakat satın alınan takipçiler nereden geliyor?

Burada da farklılıklar var. Instagram için yeni takipçiler sipariş ederseniz, düzmece takipçiler yahut botlardan, yani yalnızca takip düğmesini tıklamaya programlanmış bilgisayarlardan kaçınmalısınız. Bilhassa uygulamalar çoklukla bu tıp profiller ile çalışır, fakat bir Instagram hesabının engellenmesine de neden olabilir. Değişim ağlarına kayıt olan ve benzerleri karşılığında bir cins fiyat alan yahut abone olan olağan kullanıcılar daha inançlıdır. Bu çeşit ağlar dünyanın her yerinden kullanıcılara açıktır, bu yüzden takipçilerin kompozisyonu memleketler arası ve heterojendir.

Takipçi aracılığıyla satın almanın ne üzere avantajları var?

Takipçi satın almanın sizin için ferdî olarak yararlı olup olmadığı Instagram hesabınızın emeline bağlıdır. Örneğin şirketler yahut ünlüler ekseriyetle yalnızca takipçilerin sayısını artırmaktan hoşlanırlar. Öncelikle kozmetik faydalarla ilgilidir, yani toplumsal medya varlığının görünümünü daha da geliştirmek ve yeni takipçileri uzun vadede tutmak. Tipine ve popülerliğine bağlı olarak, sayfadaki etkileşim otomatik olarak gerçekleşir.

Etkileyen pazarlama kelam konusu olduğunda durum farklıdır. Şirketler için, ekseriyetle 50.000 yahut daha fazla takipçisi olan profiller göz önünde bulundurulur, zira gaye kümenin gereğince büyük olması gerekir. Etkileşim yahut iştirak oranı, en az influencer pazarlamasının takipçileri kadar kıymetlidir. Yaratıcı içerikle ikna etmeli, dürtü vermeli, hakikat hashtag’leri kullanmalı ve takipçilerinizle daima temas halinde olmalısınız. Moda blog muharriri Franziska Elea üzere etkileyiciler için bu tam vakitli bir iş. Zira şirketler tarafından mümkün işbirliği ortakları olarak yalnızca çok sayıda takipçi aracılığıyla değişik hale gelecekler. Gerçek Insta Takipçi satın almak bu işi sizin için değiştiremez, yalnızca destekleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir