Kategoriler
İnstagram

Instagram’da Başarılı Olmak İçin 6 İpucu

Instagram başarısı için 5 ipucu

İlanlar

Dürüst olalım, uygun bir içerik duvarı büyümenin anahtarıdır. Yalnızca bir kıssa ve bir art plan kıssası ile başarılı olabileceğiniz efsanesi artık geçerli değildir. Sonuçta, platformdaki en büyük olanlar nitekim insanların söyledikleri kadar anlayışlı değil. olarak, hesabınızı nasıl takipçi hilesi yapmadan öne çıkaracağınızla ilgili en değerli beş ipucunu içeren bir liste oluşturduk.

Mümkün olduğunca dengeli olmaya çalışın

Bir dergiye abone olursanız, mecmuanın her ay tıpkı saatte gelmesini beklersiniz. Instagram ile, bunu da bu türlü görmelisin. Bir takipçi, sizi daha fazla görmek isteyen bir kişidir, hem algoritma hem de takipçileriniz için bunu yapmanın en düzgün yolu dengeli bir halde yayınlamaya devam etmektir. Her gün yahut her hafta yayınlamaya başladığınız anda, takipçileriniz için bir desen oluşturacaksınız, sonuç olarak kendilerini de kendilerine ekleyecek ve nitekim size bağlı üzere hissedecekler.

İçeriğinizi spesifik tutun

Abone olduğunuz Financial Times gazetesinde ünlülerle ilgili dedikodu makaleleri göndermeye başlaması biraz garip olurdu. Bir Instagram hesabının sahibi olarak, kendiniz hakkında on yazı ortasında bir gün köpeğinizin bir fotoğrafını yayınlarsanız, takipçileriniz biraz garip bulabilir ve sonunda sizi takip edebilir. Bunu önlemek için hesap temanız ve nişiniz olmak üzere iki şeyi düşünmek gerekir. Örneğin, bir marka olarak bir köpek maması hesabınız varsa, bir niş olarak hayvanlarınız ve bir tema olarak köpek maması vardır. Her yazı yahut hikayede, bunun bu iki şeyden birine düşüp düşmediğine dikkat etmelisiniz.

Kendi topluluğunu oluşturmak son derece önemlidir!

Yorumlara / dm’lere karşılık vermek için biraz vakit ayırın, hesap sahibinin size karşılık vermesi yahut en azından sizinle ilgilenmesi her vakit yeterlidir. Bunu yaparak yalnızca bildirim feed’lerine ve hasebiyle niyetlerine geri döneceksiniz. Öbürleri, hesabın daha faal olduğunu ve algoritmanın, yayınlarınızı / profilinizi hem takipçilerinize hem de keşif feed’indeki potansiyel yeni takipçilerinize vurgulayacağını görür.

Ayrıca etraftaki topluluğu ziyaret edin

Kendi topluluğunuz hakikaten kıymetlidir, lakin nihayetinde büyümek istersiniz. Bu nedenle, rakiplerinizin etrafına bakın ve muhtemelen ilgili hashtag’leri arayın. Beşerler gerçek ilgi duydukları fotoğraflara reaksiyon verirler. Fotoğraflarını yahut yorumlarını beğenirseniz ve hatta onlara cevap verirseniz, profilinize bakma ve profilinize cevap verme yahut hatta sizi takip etme bahtı veren feed’lerine son verirsiniz.

Gerçek takipçiler Satın Alın

Instagram takipçi hilesi, hesaplarınızı geliştirip keşfedilebilir ve dikkat cazip kılar. Bu teknikle hesaplarınız keşfede düşebilir bu da daha çok etkileşim alabilir ve daha çok insan ile irtibat içerisine girip toplumsal etrafınızı de oldukça genişletebilirsiniz. Organik Instagram takipçi hilesi için adresimizde ki paketlere göz atabilir ve sizde daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz ve profillerinizi üst seviye haline getirebilirsiniz. Sizde sitemizi ziyaret ederek inceleyebilir deneyimleyebilirsiniz. Bunların yani sıra sizlere fiyatsız olarak deneyimlemeniz, test etmeniz için de bu imkanı karşılıksız olarak sizlere sunuyoruz. Sitemize giderek takipçi satın alımı gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir