Kategoriler
İnstagram

Takipçi Satın Almak Güvenli Mi? 2021

19.06.2020 20:49

Her şeyden evvel, botlar kuşkulu yahut hiç kuşkulu içerik yayınlamıyor, bu da düzmece olarak tanınmasını nispeten kolaylaştırıyor. Buna ek olarak, faal olmadıkları ve ‘beğenilen’ yayınlar hakkında yorum yapmadıkları yahut işaretlemedikleri için sizin için dikkate kıymet bir katma paha getirmezler. Kısa müddette çok sayıda yeni takipçiniz olacak, lakin maalesef sitenizle etkileşime girmezlerse size pekiyi gelmeyecektir. Bu olayda sizin popülerliğinizi arttırmayacak ve istediğiniz hayal ettiğiniz o maksattan uzak olacaksınız. Size etkin kullanıcılar sunan hesabınıza hiç bir halde uydurma beşerler göndermez. Sonuçta, yalnızca gerçek takipçiler sahiden kıymetlidir, zira yalnızca bunlar yorum yazabilir yahut öbür ağlara katkılarınızı paylaşabilir, böylelikle erişiminizi hakikaten artırabilirsiniz. Buna, botların yaydığı kuşkulu içeriği ekleyin. Örneğin, bu botların birçoklarının yarı çıplak bayanları yahut benzerilerini gösteren profil fotoğrafları vardır. Doğal ki, bu şirketinizin yahut markanızın uygun bir fotoğrafını vermez ve prestijinizi arttırmak yerine onlara ziyan verir. Uydurma takipçiler vakitle kaybolur mutlaka bot takipçi satın almayınız. %100 Gerçek Instagram takipçileri sizlere sunmakta. Ana sayfamızı ziyaret ederek deneyimlemeyi unutmayınız.

GERÇEK TAKİPÇİLER SATIN ALMAK İNANÇLI Mİ?

Takipçi satın almak muteber mi? sorusunun yanıtı biraz nispidir. Zira bu satın aldığınız siteye, instagramın siyasetlerine nazaran değişir. Şayet instagram tarafından külfet oluşturur mu diye soruyorsanız. Hayır katiyen oluşturmaz. Satın aldığınız site açısından güvenilirlik konusu tartışılır. Piyasada sağlam takipçi siteleri olsa da dolandırıcılarda vardır. O yüzden bilindik, kurumsallaşmış, irtibat bilgileri olan, inançlı ödeme seçeneği bulunan siteleri tercih etmek daha yararlı olacaktır. Bu durumda tam da aradığınız kriterlerde ve epey da uygun fiyatlar ile sizleri karşılayan adresi gelmekte. Mutlaka sizlerden şifre istemeyen ve günde binlerce kullanıcısı olan gerçek instagram takipçisi kazanma sürecini rahatça uygulayabileceğiniz bir sitedir.

Bir siteden takipçi satın aldığınızda bir kaç dakika içerisinde alacağınız takipçiler hesabınıza yüklenmeye başlar. Bu mühlet 60-120 dk’ya kadar çıkabilir. Satın alma sürecini gerçekleştirdiğiniz siteden siteye nazaran değişir. Katiyetle sizlerden şifrenizi isteyen sitelerden uzak durun. Zira takipçi satın alınırken şifreye gerek yoktur. Şifrenizi paylaşmadan da inançlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bu süreçleri en sağlam site olan adresinden kolaylık ile uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir